Muscle Care Selen 120tabs

muscle care muscle care

New product

Muscle Care Selen 120tabs Expand

68 Przedmioty

17.90zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

Muscle Care Selen - 120tabs.

Selen od Muscle Care to suplement diety, który znany jest ze swojego nadzwyczajnego działania antyoksydacyjnego. Dzięki niemu dostarczysz organizmowi optymalną dawkę tego niezwykle ważnego dla zdrowia pierwiastka.

Selen nie bez powodu nazywany jest “minerałem zapobiegającym starzeniu”. Ma silne działanie przeciwstarzeniowe. Działa w ścisłej synergii z witaminą E, nazywaną także witaminą młodości, więc jego właściwości odmładzające nie budzą żadnych wątpliwości!

Jak działa selen? Przede wszystkim ma on bardzo silne właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu skutecznie zwalcza efekty nadmiernej aktywności wolnych rodników. To właśnie one przyczyniają się do przedwczesnego starzenia organizmu oraz mogą przyczyniać się do wielu chorób, takich jak nowotwory. Selen jest jedną z najpotężniejszych naturalnych metod na walkę z rakiem, a jego niedobory mogą prowadzić do zmian nowotworowych.

Badania wskazują, że suplementacja selenu może również chronić organizm przed chorobami serca czy przed reumatoidalnym zapaleniem stawów. Co ważne, selen stanowi doskonałą broń w walce z wszelkimi chorobami serca i całego układu sercowo-naczyniowego. Pozwala zwiększać poziom dobrego i redukuje ilość złego cholesterolu LDL, a także zmniejsza lepkość płytek krwi, przez co skutecznie zapobiega zatorom.

Selen przyczynia się również do prawidłowego działania tarczycy i jest odpowiedzialny za prawidłowe powstawanie hormonów w danym gruczole. Zapobiega obumieraniu komórek nerwowych oraz zwiększa ilość spermy i ruchliwość plemników – z tego powodu jego suplementację zaleca się mężczyznom, którzy planują posiadanie potomstwa. Co ciekawe, selen pozwala również na skuteczne redukowanie depresji i wszelkich stanów napięcia nerwowego.

Preparat Selen, przygotowany przez niezawodną firmę Muscle Care, to najlepszy sposób na likwidację niedoborów tego pierwiastka i zapobieganie im na przyszłość. Wygodna forma stosowania oraz maksymalna dawka – aż 2000 mikrogramów to pewność, że dostarczysz swojemu organizmowi jego optymalną ilość. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu promiennego, młodzieńczego wyglądu, zaskakującej witalności i przede wszystkim zdrowia, uzupełnij codzienną dietę o selen!

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz