Muscle Care Berberine 500mg 90tab

muscle care muscle care

New product

Muscle Care Berberine 500mg 90tab Expand

89 Przedmioty

49.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

Berberine Muscle Care to jeden z najpotężniejszych suplementów diety, stworzony na bazie niezwykłej rośliny. Berberyna stosowana była w Średniowieczu jako wyjątkowo silny lek na wiele chorób, między innymi na malarię czy żółtaczkę. Święta Hildegarda, mniszka i zarazem potężna uzdrowicielka, silnie propagowała moc berberyny i wykorzystywała ją podczas leczenia.

Berberyna to alkaloid, który wykazuje niezwykłą aktywność biologiczną. Ekstrakt z korzenia Berberis aristata wpływa na metabolizm – pozwala przyspieszyć przemianę materii, działa moczopędnie i oczyszcza organizm. Dzięki tym właściwościom doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jeśli cierpisz na problemy trawienne, takie jak wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha czy biegunki, berberyna okaże się doskonałym sprzymierzeńcem – ma niemal zbawienny wpływ na układ pokarmowy.

Oprócz tego berberyna pozytywnie wpływa na pracę wątroby, nerek, śledziony oraz układu oddechowego. Wzmacnia także układ immunologiczny, dzięki czemu Twoja odporność zauważalnie wzrośnie. To nie wszystko –  ekstrakt z berberyny może także przyczynić się do niwelowania bólu stawów.

Czy berberyna przyda się sportowcom?

Jak najbardziej! Wzmacnia ona bicie serca i przyspiesza procesy regeneracji. Pozwala na bardziej intensywne i długotrwałe treningi, jednocześnie chroniąc organizm w sposób kompleksowy.

Wykorzystaj naturalną moc, zawartą w Berberine od Muscle Care i ciesz się zdrowiem i witalnością każdego dnia!

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz