Real Pharm Omega Strong 60caps

real pharm real pharm

New product

Real Pharm Omega Strong 60caps Expand

88 Przedmioty

29.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

Real Pharm Omega 3 Strong jest suplementem diety polecanym profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom, którym zależy na uzupełnieniu swojej diety o nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 w największej, dostępnej na polskim rynku, dawce.

Real Pharm Omega 3 Strong - krótka charakterystyka produktu.

Suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, z podwójnym wiązaniem w pozycji 3, czyli kwasów eikozapentaenowego (EPA) oraz dokozaheksaenowego (DHA). Kwasów, które w warunkach naturalnych występują w tłustych rybach morskich i przypuszczalnie odpowiadają za długowieczność i małą liczbę chorób sercowo-naczyniowych wśród mieszkańców basenu Morza Śródziemnego (regularne spożywanie kwasów EPA oraz DHA istotnie zmniejsza ilość zgonów z przyczyn kardiologicznych).

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 - potencjalne korzyści regularnego spożywania.

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3, w świecie medycznym, uważane są za bardzo zdrowe i wykazujące szereg działań prozdrowotnych, a nawet leczniczych. Wśród nich można wymienić:

  • Spowolnienie rozwoju miażdżycy - choroby, której rozwój wiąże się z powikłaniami takim jak zawał mięśnia sercowego, czy udar niedokrwienny mózgu.
  • Obniżenie ciśnienia tętniczego u osób chorujących na chorobę nadciśnieniową - tym samym EPA i DHA niwelują kolejny czynniki ryzyka zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych.
  • Zmniejszenie częstotliwości akcji serca.
  • Poprawienie funkcji nerek i zmniejszenie szansy ich uszkodzenia - wiele badań udowodniło potencjalne nefroprotekcyjne działanie kwasów tłuszczowych omega 3.
  • Działanie przeciwzapalne - kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 zmniejszają syntezę cząsteczek prozapalnych.

Jak widać, suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong, stosowany regularnie, może znacznie zmniejszać ryzyko pojawienia się oraz rozwoju chorób sercowo-naczyniowych poprzez niwelowanie czynników tymże patologią sprzyjających.

Real Pharm Omega 3 Strong - uwagi co do stosowania.

Suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong nie może i nie powinien być stosowany jako substytut lub zamiennik zdrowej oraz zbilansowane diety. Opisywany przez nas preparat może bowiem stanowić jedynie dodatek i uzupełnienie diety, o ciężko dostępne w naszych warunkach, nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3.

Co więcej, preparat Real Pharm Omega 3 Strong powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy bowiem pamiętać, że mimo jego bezpieczeństwa oraz prozdrowotnego charakteru, jego nadmierne spożycie przez dziecko może wywołać negatywne konsekwencje zdrowotne wymagające kontaktu z lekarzem.

Na koniec, należy wspomnieć, że suplement diety Real Pharm Omega 3 Strong nie jest zalecany dla kobiet będących w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Brak jest bowiem dowodów co do jego bezpieczeństwa w tych grupach.

Real Pharm Omega 3 Strong - dawkowanie zalecane przez producenta.

Producent suplementu diety Real Pharm Omega 3 Strong zaleca następujący schemat jego dawkowania - 2 kapsułki preparatu raz dziennie, popite obficie wodą. Należy pamiętać o nieprzekraczaniu dziennej, zalecanej dawki spożycia produktu.

Real Pharm Omega 3 Strong - tabela składu produktu.

Suplement diet Real Pharm Omega 3 Strong w swoim składzie zawiera następujące substancje:

  • Olej rybi w dawcę 1000 miligramów na kapsułkę preparatu zawierający kwas eikozapentaenowy (EPA) w dawcę 500 miligramów oraz kwas dokozaheksaenowy (DHA) w dawcę 250 miligramów - jest to największa dawka kwasów tłuszczowych omega 3 na polskim rynku.
  • Inne składniki użyte w procesie produkcji suplementu diety Real Pharm Omega 3 Strong - żelatyna.
Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz