Skakanka Treningowa Just7Gym

Just7Gym Just7Gym

New product

Skakanka Treningowa Just7Gym Expand

Parametry:
– długość linki: 3m
– długość rączki: 15cm
– istnieje możliwość skrócenia sznurka
– posiada łożyska
– hartowana linka
– kolory: czarny, czerwony, niebieski

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

24.99zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

Opis

Skakanka Treningowa Just7Gym, której konstrukcja pozwala na wykonywanie ćwiczeń z bardzo dużą szybkością.

Skakankę cechuje bardzo prosta budowa, dzięki której z łatwością możemy w przeciągu chwili wydłużyć bądź skrócić długość linki, lub kompletnie zmienić linkę na inną.

Zamontowane łożyska sprawiają, że skakanka jest niebywale szybka więc trening jest intensywniejszy i bardziej wydajny. Łożyska jednocześnie zapobiegają skręcaniu i plątaniu się linki, dzięki czemu bez przeszkód można oddać się ćwiczeniom.

Dzięki ćwiczeniom z naszą skakanką w niebywale szybkim tempie spalisz zalegający tłuszcz, ukształtujesz mięśnie łydek, pośladków i ud, poprawisz wytrzymałość jak i ogólną kondycję fizyczną.

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz