Ostrovit Shot 80ml Citrus Lime

Ostrovit Ostrovit

New product

Ostrovit Shot 80ml Citrus Lime Expand

99 Przedmioty

5.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

OSTROVIT SHO+ Shot - 80ml - Opis

  • Gwarancja uczucia pompy podczas treningu
  • Skupienie na zadaniu
  • Energia do działania
  • Jeszcze większa wytrzymałość
  • Brak dodatku cukru i tłuszczu
  • 2 porcje w jednej ampułce
  • Pyszny smak

SHO+ - W pogodni za formą

Kochasz sport i potrzebujesz energii do ćwiczeń? Po całym dniu pracy chcesz jeszcze znaleźć w sobie ostatki motywacji do podjęcia działania? Nie obawiaj się sięgania po wspomagacze. W dzisiejszych czasach możesz zapobiec spadkowi formy. Jednym ze skutecznych sposobów na doładowanie się powerem, jest Shot SHO+ od firmy Ostrovit.

Brakuje energii do ćwiczeń? Sięgnij po OstroVit SHOT

SHO+ to przedtreningówka, która zapewni Ci energię do ćwiczeń, zadba o pompę mięśniową oraz wspomoże wytrzymałość. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój trening będzie udany. Nawet, jeśli ćwiczysz wcześnie rano, teraz możesz liczyć na pełne skupienie na zadaniu. A może uskuteczniasz treningi po długim dniu pracy? W takiej sytuacji SHO+ także pomoże Ci odnaleźć w sobie motywację do podjęcia aktywności fizycznej. Najgorsze są wymówki – nie pozwól sobie na spędzenie kolejnego dnia na kanapie.

Prezencja to dzisiaj bardzo istotna kwestia. Twój wygląd jest kojarzony z tym, jaką jesteś osobą, co sobą reprezentujesz. Zamiast się buntować przeciwko zjawiskom psychologicznym, odejdź od Netflixa i udaj się na trening. Nieważne, czy biegasz, jeździsz na rowerze, czy ciśniesz na siłowni. Każdy rodzaj ruchu to Twój wkład w poprawę jakości swojego życia.

Ostrovit SHO+ zawiera w swoim składzie komplet substancji, które przyczynią się do zwiększenia jakości Twojego treninguSHO+ to pobudzenie, pompa i wytrzymałość. Dzięki przyjęciu połowy zawartości ampułki, jesteś w stanie zdziałać więcej, niż Ci się wydaje. Skup się na zadaniu i wyciśnij z siebie tyle energii, ile się da. Teraz Cię na to stać.

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz