Iron Horse High Kick 270g

Iron Horse Iron Horse

New product

Iron Horse High Kick 270g Expand

99 Przedmioty

129.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

IRON HORSE High Kick - 270g

Obawiasz się, że Twoje wysiłki na siłowni nie przynoszą żadnych rezultatów? Od teraz możesz być spokojnym – jest High Kick 2.0!

To dzięki naukowcom firmy IHS Technology poczujesz czym tak naprawdę jest pobudzenie na treningu i odpowiednia motywacja. Zawarte w składzie mikro- i makroskładniki oraz wolne aminokwasy (aż 22 substancje aktywne!) nie dość,  że uzupełnią energię i przyspieszą regenerację powysiłkową, to sprawią, że doznasz niesamowitego postępu treningowego, którego nie doświadczyłeś jeszcze nigdy w życiu! High Kick 2.0 to potężny suplement przedtreningowy, który przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą uniknąć zadyszki oraz zmęczenia na treningu. Dzięki niemu z łatwością rozbudujesz swoją masę mięśniową, a także w znaczącym stopniu poprawisz swoje wyniki siłowe.

To nie wszystko! High Kick 2.0 odpowiedzialny jest za redukcję kurczy treningowych, dzięki czemu Twój trening będzie maksymalnie ciężki, wydajny, a zarazem bardzo efektywny. Dodatkowo nie będzie powodować on efektu pompy zatrzymującej krew, a wręcz odwrotnie – pozwoli na zachowanie dynamiki podczas całego treningu.

Chcesz być dobrze zbudowany, a zarazem sprawny fizycznie? Znalazłeś się w najbardziej odpowiednim miejscu! Produkt firmy Iron Horse wspomoże Twoje wysiłki i da odpowiednie wyniki, jesteś gotów?

Zawarte w składzie:

Kompleks składników wspomagający efektywność pracy OUN - w skład którego wchodzą: L-Tauryna, L-Tyrozyna, Schizandrol A, Kofeina, Żeń Szeń Indyjski (Ashwagandha), Tiamina - odpowiedzialny jest za maksymalną koncentrację na wysiłku fizycznym, dzięki której możesz skupić się na każdym powolnym ruchu włókien mięśniowych.

Kompleks składników stymulujący maksymalną wydolność układu mięśniowego - w skład którego wchodzą: Beta Alanina, L-Histydyna, N-Acetyl, L-Karnityna, Jabłczan Cytruliny, BCAA: L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna, Magnez, Koenzym Q10, Niacyna, Pirydoksyna, Kobalamina, Biotyna oraz Witamina C - wspierają dynamikę oraz poprawiają kondycję organizmu.

Kompleks Ziołowy Usprawniający Efektywny Przepływ Krwi w Pracujących Mięśniach - Diosmina, Hesperydyna -  to znakomite przeciwutleniacze, które są również odpowiedzialne za dwukrotne zwiększenie tonusu żylnego niż trokserutyna. Rutyna może wykazywać silne działanie przeciwzapalne, a także odpowiadać za uszczelnianie naczyń.

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz