Real Pharm Red Speed Powder 400g

real pharm real pharm

New product

Real Pharm Red Speed Powder 400g Expand

198 Przedmioty

49.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

RED SPEED

Brakuje Ci energii? Red Speed marki Real Pharm to Twój naturalny sprzymierzeniec w walce ze zmęczeniem oraz brakiem sił i koncentracji podczas każdego treningu!
Red Speed Real Pharm powraca w nowej, udoskonalonej wersji. Dotychczas dostępny w tabletkach, od teraz również w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku, który będzie bombą energetyczną w Twoim porannym shake’u.

Chroniczne zmęczenie, brak możliwości koncentracji uwag oraz niewystarczająca ilość energii to jedne z częstszych dolegliwości, które towarzyszą osobom aktywnym fizycznie. Przemęczenie i przepracowanie oraz zmęczenie umysłowe odbierają siły życiowe i sprawiają, że osiąganie kolejnych celów staje się wręcz niemożliwe. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, marka Real Pharm opracowała unikalną formułę naturalnych składników, które pozwolą Ci zapomnieć o związanych z przemęczeniem dolegliwościach!
Red Speed zapewni Ci dodatkową siłę do działania w każdej sytuacji, redukując objawy zmęczenia, poprawiając pamięć i koncentrację oraz ogólne samopoczucie, które wpływa na jakość Twojego życia!
Aktywne składniki Red Speed m.in. ekstrakt z guarany, kofeina, glukuronolakton oraz inozytol szybko wpłyną na poprawę Twojej sprawności i zapewnią niezbędną energię do działania! Suplement idealnie trafia w potrzeby osób intensywnie trenujących m.in. zawodowych sportowców oraz osób narażonych na długotrwały wysiłek fizyczny i umysłowy, a także wszystkich szukających bezpiecznego sposobu na zwiększenie swojej wydajności w codziennym życiu.

ULEPSZONA WERSJA

Kolejną nowością jest dodatek żeń szenia – zioła wykorzystywanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat. Współcześnie jego medyczne działanie jest udowodnione – wpływa na potencję i pamięć oraz wzmacnia serce. Wśród wielu substancji aktywnych, które można znaleźć w korzeniu żeń-szenia najważniejsze są tzw. ginsenozydy. Zwiększają zdolności hemoglobiny do przyłączania tlenu, a tym samym służą lepszemu zaopatrywaniu narządów w tlen. Wynikiem tego jest wzrost ilości energii i zdolności organizmu do wysiłku zarówno fizycznego, jak i umysłowego. Ponadto, u sportowców, którzy przyjmowali regularnie żeń-szeń, kwas mlekowy osiągał dwukrotnie niższy poziom.
Ponadto, w nowym składzie Red Speed pojawia się inozyna – substancja czynna o działaniu przeciwwirusowym i immunostymulującym, która naturalnie występuje w mięsie ryb – oraz izomaltuloza, występująca w miodzie oraz soku z trzciny cukrowej i buraka cukrowego.

DZIĘKI RED SPEED REAL PHARM ZYSKASZ:

  • Maksymalny poziom skupienia na wykonywanych czynnościach;
  • Poprawisz pamięć i koncentrację podczas pracy;
  • Zwiększysz efektywność każdego treningu;
  • Zapomnisz o odbierającym motywację braku energii witalnej;

Sprawdź i przekonaj się, że kolejna filiżanka kawy nie zapewni Ci takiego efektu, ja porcja Red Speed! Dzięki naszemu preparatowi natychmiastowo pokonasz zmęczenie i osiągniesz każdy cel nie tylko podczas treningów!
Red Speed to unikalna kombinacja jedynie naturalnych związków o wysokiej skuteczności działania w dostosowanych do Twoich potrzeb dawkach! Postaw na naturalną moc i ciesz się energią każdego dnia bez obaw o ewentualne skutki uboczne suplementacji!

BACK TO BASICS

Produkt jest starannie skonstruowaną formułą, która oparta została na ekstrakcie z nasion guarany, kofeinie, inozytolu oraz glukuronolaktonie. Głównym jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu energii w organizmie, przez co świetnie się sprawdza w przypadku stosowania przez sportowców, jak również osób pracujących fizycznie czy umysłowo.
Zawarta w produkcie kofeina pozytywnie wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia podczas wykonywanych zadań, a co za tym idzie zapewnia wzrost wytrzymałości, uwagi i czujności.
Ekstrakt z guarany oprócz zadań opisanych powyżej, potrafi kontrolować poziom masy ciała, poprzez metabolizm tłuszczów, chroniąc organizm przed negatywnymi skutkami stresu oraz niepożądanym działaniem środowiska zewnętrznego.
Nasiona guarany są najbogatszym surowcem roślinnym jeśli chodzi o zawartość kofeiny, przez co ma ona bezpośredni wpływ na przenoszenie bodźców w układzie nerwowym człowieka.
Dzięki takiej kompozycji Red Speed firmy Real Pharm zapewni Ci błyskawiczny dopływ energii i pozwoli zniwelować objawy zmęczenia i poprawić ogólną koncentrację. Produkt nie powoduje skutków ubocznych względem nerek i gospodarki mineralnej organizmu, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na swojej wartości.
Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.

KOFEINA ZAWARTA W PRZEDMIOTOWYM PRODUKCIE POZYTYWNIE WPŁYWA NA:

  • zmniejszenie stopnia odczuwania wysiłku podczas ćwiczeń,
  • wzrost wytrzymałości,
  • zwiększenie uwagi oraz czujności.

EKSTRAKT Z GUARANY ZAWARTY W PRODUKCIE POZYTYWNIE WPŁYWA NA:

  • kontrolę wagi i metabolizm tłuszczów, chroni przed skutkami stresu i szkodliwymi wpływami środowiska,
  • zwiększenie czujności.
Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz