Muscle Care Glucosamine 90tabs

muscle care muscle care

New product

Muscle Care Glucosamine 90tabs Expand

99 Przedmioty

25.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

MuscleCare Glucosamine w tabletkach to suplement diety od firmy Muscle Care, który zapewnia optymalną dawkę glukozaminy w postaci najwyższej jakości siarczanu o zwiększonym przyswajaniu. Dzięki codziennej suplementacji można szybko poczuć znaczną poprawę funkcjonowania układu ruchowego, a także zapobiec ewentualnemu rozwojowi choroby zwyrodnieniowej.

  • najwyższej jakości siarczan glukozamina na rynku
  • dba o kondycję stawów
  • wysokie stężęnie w 1 tabletce

Glukozamina Muscle Care charakteryzuje się wysoką biodostępnością, dzięki czemu szybko trafia do miejsca swojego przeznaczenia i nie zostaje wydalona przez organizm, a stosowana w towarzystwie MSM i kolagenu zapewni Ci jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie!*

Odżywka MuscleCare która została wzbogacona o glukozaminę, właśnie dzięki temu składnikowi przyczynia się do skutecznego budowania i regeneracji chrząstki stawowej, a także ogranicza irytujące trzeszczenie stawów podczas ruchu. Glukozamina firmy Muscle Care charakteryzuje się wysoką biodostępnością, co oznacza że niezwykle szybko trafia do miejsca przeznaczenia i nie zostaje niepotrzebnie wydalona przez organizm. Ten suplement został dodatkowo wzbogacony o MSM (siarkę organiczną) i kolagen, co zapewnia jeszcze lepsze efekty w krótszym czasie.

 spożywać do 2 tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej.

Składniki: siarczan glukozaminy KCl (glukozamina), substancja wypełniająca – celuloza, skrobia ryżowa, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

 

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz