Real Pharm HMB 300 caps

real pharm real pharm

New product

Real Pharm HMB 300 caps Expand

96 Przedmioty

99.00zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

HMB REAL PHARM 300CAPS

Stawiasz na intensywny trening siłowy? Chcesz przyśpieszyć przyrost masy mięśniowej i zyskać jednocześnie silną ochronę antykataboliczną? Rozpoczynasz przygodę z siłownią? HMB Real Pharm 300caps pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone cele i wpłynie na poprawę efektywności każdej sesji treningowej!

HMB Real Pharm 300caps to najwyższej jakości naturalny krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który powstaje z leucyny. Zaletą stosowania HMB jest jego silne i skuteczne działanie w kierunku hamowania przebiegu reakcji katabolicznych oraz przyśpieszania przyrostów mięśniowych.

Preparat dedykowany jest zarówno zawodowym sportowcom, jak i amatorom stawiającym na szybki i harmonijny rozwój sylwetki. HMB Real Pharm idealnie sprawdzi się także w przypadku osób prowadzących intensywny tryb życia i narażających się na duży wysiłek fizyczny podczas codziennej pracy.

HMB Real Pharm, dzięki łatwej do połknięcia formie kapsułki pozwala zwiększyć przyswajalność hydroksymetylomaślanu będącego głównym i jedynym składnikiem preparatu. Wysokie stężenie aktywnego kwasu tłuszczowego oraz brak jakichkolwiek substancji wypełniających sprawia, że stosowanie HMB Real Pharm przynosi szybki i satysfakcjonujący efekt suplementacji.

STOSUJĄC HMB REAL PHARM W FORMIE SZYBKO PRZYSWAJALNYCH KAPSUŁEK ZYSKASZ:

  • Skuteczną ochronę antykataboliczną
  • Redukcję zmęczenia i lepszą wytrzymałość w czasie treningu
  • Szybkie przyrosty mięśniowe na poziomie nawet 2 kg suchej masy mięśniowej w 6 tygodni
  • Szybsze spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej
  • Lepszą siłę i wytrzymałość podczas treningów

HMB pozytywnie wpływa także na układ odpornościowy oraz tkankę kostną, pomaga redukować nadmiar cholesterolu, a także skutecznie chroni wypracowane już mięśnie w okresie redukcji.
Stosując HMB możesz jednocześnie korzystać z jego silnego działania anabolicznego, antykatabolicznego oraz właściwości aktywujących naturalne procesy spalania tkanki tłuszczowej. HMB należy do grupy suplementów w szczególności osobom rozpoczynającym treningi siłowe oraz wkraczających na ścieżkę codziennych treningów w celach rekreacyjnych.

Sprawdź i przekonaj się, że HMB Real Pharm to Twój najlepszy wybór spośród dostępnych na rynku preparatów! Wybierając suplementy Real Pharm stawiasz na jakość oraz skuteczność działania, która jest gwarancją Twojego sukcesu!

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz