ProActive Protein 80 700g

New product

ProActive Protein 80 700g Expand

PROACTIVE Protein 80 - 700g - Opis

  • Bardzo duża dawka białka, aż 23,4g na porcję
  • Wspiera rozwój tkanki mięśniowej
  • Ułatwia zachowanie zdrowej i zrównoważonej diety
  • Przyspiesza regenerację
  • Przeciwdziała rozpadowi mięśni

Więcej szczegółów

99 Przedmioty

49.99zł

brutto

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
"Zakupy w sklepie SupplementsDepot są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO."

PROACTIVE Protein 80

Protein 80 od Proactive to świetnej jakości odżywka białkowa, która została stworzona na bazie białek o różnej przyswajalności. Dzięki tej kompozycji nada się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców. Innymi słowy, dla wszystkich tych, którzy wykazują zwiększone zapotrzebowanie na białko. Polubią ją zarówno osoby, które chcą rozwinąć, lub zachować w zdrowiu tkankę mięśniową. Protein 80 sprawi także, że uzupełnisz dietę w składniki, które pozwolą Ci trenować na maksa bez lęku o braki w mikroelementach.

Białko dla sportowców

Jeżeli szukasz odżywki białkowej, która zawiera wyjątkowo dużą dawkę protein, to właśnie znalazłeś - w porcji znajdują się go aż 23,4g. Za sprawą ich wysokiej zawartości przyspiesza regenerację po treningu. Do tego działa antykatabolicznie i anabolicznie, a także zawiera szybko trawione białka o wysokiej biodostępności, dzięki czemu ich dostarczenie do mięśni będzie jeszcze szybsze. W suplemencie diety od Proactive zastosowano: koncentrat białka serwatki, hydrolizat i białka mleka. Dzięki czemu ta odżywka białkowa zapewni potrzebne Ci wsparcie na każdym możliwym froncie.

Hydrolizat, zawarty w odżywce białkowej od Proactive, to rodzaj szybko przyswajanej proteiny. Dzięki czemu od razu poczujesz pełnię sił i energii. Z kolei WPC czyli koncentrat białka serwatki, które również wchodzą w skład Protein 80 są jednymi z najpopularniejszych stosowanych przez sportowców. Stanowią one świetny sposób na uzupełnienie dziennej liczby kalorii w diecie. Co ważne, to białko charakteryzuje średni czas wchłaniania, dzięki czemu uwalnianie energii i ważnych wartości odżywczych zostaje wydłużone.

Białko na redukcji

Dzięki regularnemu stosowaniu odżywki proteinowej od Proactive sprawisz, że do Twojego organizmu, w łatwy sposób dostarczone będzie potrzebne białko i witaminy. Zwiększenie ilości białka w diecie pozwala utrzymać właściwy poziom tkanki mięśniowej, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie szybkiego tempa przemiany materii i spalania kalorii. Dzieje się tak nawet wówczas, gdy nie ćwiczysz.

Co daje odżywka białkowa?

Odżywki białkowe to bardzo uniwersalne produkty. Pomagają zarówno rozwinąć masę mięśniową jak i zgubić zbędne kilogramy. Oczywiście, można dostarczać protein z posiłkami, ale warto pamiętać, że w tych produktach znajdują się także inne składniki – tłuszcze i węglowodany. Dlatego po zjedzeniu ich może przyrosnąć nam tkanka tłuszczowa.

Accept

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Nacisnij OK jeśli akceptujesz